Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Chytré auto T-Mobile

Chytré auto T-Mobile

Klient
T-Mobile Czech Republic a.s.
Segment
elektronika, mobilní telefony, IT
Realizace
2017
O projektu

Vytvořili jsme interaktivní řešení demonstrující komunikaci s vozem přímo v prodejnách T-Mobile. Designově čisté, symbolicky stylizované ztvárnění nikterak nezasahuje a nenarušuje vizibilitu v rámci ostatních produktů na prodejně. Přitom je vždy snad- no identi kovatelné z jakékoliv její části. Jednoduchá podsvětlená linka s dominantním prvkem volantu a konektorem pro umístění produktu je doplněná světelnými aktivačními efekty, které činí POS nepřehlédnutelným a vyzývají k jeho vyzkoušení.

 

Tablet, vycházející z palubní desky auta, evokuje zařazení produktu k nejnovějším podpůrným technologiím z oblasti automobilového průmyslu. Můžete si na něm vyzkoušet veškeré funkce výrobku, stejně jako na sousedním chytrém telefonu. Kombinovaná prezentace s 3D brýlemi cílí na zákaznickou skupinu milující nové technologické trendy a interaktivní řešení, která jim usnadňují a zpříjemňují každodenní životní situace. Interaktivní stůl je oboustranný, samotný zabalený produkt Chytré auto je i s přibalenou SIM kartou k dispozici na háčcích pod stolní deskou.

 

Produkt "Chytré auto" využívá vlastní SIM kartu s datovými přenosy. Neustále monitoruje samotné vozidlo, které připojí jeho majitel do systému malým modulem. Máte tak neustále v mobilu informace o závadách na vozidle, zprávy o jeho pohybu, zda není neodtahováno, zda nemá defekt nebo zda se do něj někdo nedobývá.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.