Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail Chytré auto T-Mobile

Chytré auto T-Mobile

T-Mobile Czech Republic a.s.
elektronika, mobilní telefony, IT
2017

Vytvořili jsme interaktivní řešení demonstrující komunikaci s vozem přímo v prodejnách T-Mobile. Designově čisté, symbolicky stylizované ztvárnění nikterak nezasahuje a nenarušuje vizibilitu v rámci ostatních produktů na prodejně. Přitom je vždy snad- no identi kovatelné z jakékoliv její části. Jednoduchá podsvětlená linka s dominantním prvkem volantu a konektorem pro umístění produktu je doplněná světelnými aktivačními efekty, které činí POS nepřehlédnutelným a vyzývají k jeho vyzkoušení.

 

Tablet, vycházející z palubní desky auta, evokuje zařazení produktu k nejnovějším podpůrným technologiím z oblasti automobilového průmyslu. Můžete si na něm vyzkoušet veškeré funkce výrobku, stejně jako na sousedním chytrém telefonu. Kombinovaná prezentace s 3D brýlemi cílí na zákaznickou skupinu milující nové technologické trendy a interaktivní řešení, která jim usnadňují a zpříjemňují každodenní životní situace. Interaktivní stůl je oboustranný, samotný zabalený produkt Chytré auto je i s přibalenou SIM kartou k dispozici na háčcích pod stolní deskou.

 

Produkt "Chytré auto" využívá vlastní SIM kartu s datovými přenosy. Neustále monitoruje samotné vozidlo, které připojí jeho majitel do systému malým modulem. Máte tak neustále v mobilu informace o závadách na vozidle, zprávy o jeho pohybu, zda není neodtahováno, zda nemá defekt nebo zda se do něj někdo nedobývá.

Copyright © 2020 MORIS design s.r.o.