Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail HISENSE

HISENSE

Klient
Hisense
Segment
Elektronika
Realizace
2023
O projektu

V oblasti designu a architektury je zásadní nejen estetický prvek, ale také funkčnost a technické provedení. Tuto skutečnost dobře demonstrovalo několik projektů spojených s čínskou společností Hisense, která se zabývá elektronikou a spotřebiči. Tyto projekty představovaly výzvu, kterou se naše tým rozhodl přijmout a zrealizovat s důrazem na kvalitu a preciznost.

Pro Hisense jsme již v Německu úspěšně dokončili čtyři projekty. Klíčovým aspektem projektů byla nejen funkčnost nábytku, ale i technické zpracování a estetika. Hlavním úkolem bylo vytvořit ostrovní nábytek, který by nejen zdůrazňoval produkty značky, ale také přinášel unikátní designový prvek do prostoru.

Při realizaci těchto projektů se nejednalo pouze o použité materiály a technologie. Byla to také jedinečná zakázka, která klade důraz na funkčnost a technickou brilanci, spíše než na extravagantní prvky. Přesto se nám podařilo spolu se slovinskými designéry vytvořit zajímavé a inovativní řešení, které oslovily firmu Hisense. 

Jedním z technických aspektů, který by stálo za zmínku, je například rozvod elektřiny do ostrovního nábytku. S touto výzvou jsme se vypořádali kreativním způsobem, abychom zajistili funkčnost a estetiku zároveň.

Hisense showroomy tak díky nejen naší práci získaly nový rozměr. Nejenže jsme dokázali propojit funkčnost a technickou zručnost, ale také jsme přispěli k unikátnímu designovému zážitku pro návštěvníky showroomů.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.