Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail KANCELÁŘE ROSSMANN

KANCELÁŘE ROSSMANN

Klient
ROSSMANN, spol. s r. o.
Segment
Kanceláře
Realizace
2023
O projektu

Kanceláře Rossmann jsme vybavili atypickým nábytkem. Návštěvníky přivítá moderní minimalistická recepce. Červený pult, sedačka i logo firmy přirozeně vynikají na bílém a světle šedém pozadí. Zázemí pro zaměstnance tvoří dvě prostorné kuchyňky. První je vyrobená v dřevodekoru doplněná černými barovými židlemi a zelenými rostlinami. Druhý kuchyňský kout v bílé barvě je opět doplněn kuchyňským ostrovem z odolného vysokotlakého laminátu. Přirozenost prostředí podporuje i obložení z jasanu, které na některých místech nahrazuje obyčejné bílé stěny. 

Disponujeme vlastní výrobní halou. Dodáváme vybavení kanceláří, prodejen a dalších komerčních prostor. V našem portfoliu najdete nejmodernější technologie v oblasti tisku, kovovýroby a výroby z plastu. Naše vlastní truhlárna je kompletně vybavena jak na sériovou, tak pro atypickou zakázkovou výrobu.

Kromě zakázkové výroby atypického vybavení, zahrnovala spolupráce se společností Rossmann také stavební úpravy, které zajistila naše stavební divize MORIS construction.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.