Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail KB HOLEŠOVICE

KB HOLEŠOVICE

Klient
Komerční banka
Segment
Bankovní služby
Realizace
2023
O projektu

Celkovou modernizací prošla Komerční banka v Praze – Holešovice. V rámci ní jsme pobočku vybavili novým nábytkem i designovými prvky navrženými studiem Reaktor. Vizuálně čisté vybavení svou modularitou a flexibilitou navazuje na moderní vzdušný interiér pobočky.

Hned u vchodu klienty vítá heslo „Sázíme zelenou budoucnost“ na kovové mřížce ošetřené práškovým lakováním. Dostatečný kontrast industriálnímu stylu zde zajišťují zelené rostliny, které podtrhují význam slov.  Oblé tvary skříněk a stolů vycházejí ze současných možností digitálních technologií. Více namáhané prvky jako desky pracovních stolů jsou vyrobené z vysokotlakého laminátu. Tím jsme zamezili rychlému opotřebování vybavení. Naopak pro skříně do zázemí či kontejnery, které nejsou tolik zatěžované, jsme zvolili cenově příznivější laminové dřevotřískové desky. 

Naše bohaté zkušenosti z řady úspěšných fit-outů jsme uplatnili zejména při realizaci zázemí pro zaměstnance s kuchyňkou. Tu jsme pomohli přizpůsobit prostorám i potřebám každodenního provozu. Stejně tak jsme optimalizovali část ostatního vybavení pro hladší průběh redesignu dalších poboček.

V naší výrobě mimo jiné zpracováváme také plast a zajistíme i elektroinstalaci. Některé z designových prvků jsme tak doplnili o plastové komponenty a LED osvětlení. Jedná se o oblá světla, která osvětlují prostor decentně a přirozeně. Tím přispívají k příjemné atmosféře, jež se více než na banku zaměřuje na zákazníka a jeho pohodlí. Tento záměr je mimo jiné podpořen i prvky z přírodního materiálu, zejména masivu a dubové dýhy.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.