Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail KETRIS

KETRIS

Klient
KETRIS s.r.o.
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2022
O projektu

Dvě patra plná vybavení nejen pro chovatele zvířat, ale i pro nadšence do jezdectví. Ti v prodejně najdou vše – od jezdeckého oblečení až po postroje. Praktické uspořádaní prodejny, přehledné rozvržení sortimentu i nadčasový vzhled interiéru dělají z prodejny útulné místo k nákupu.

Sortiment je přehledně rozčleněn podle použití a typu výbavy. Názvy jednotlivých kategorií jsou viditelné z každého rohu prodejny, čímž podporují orientaci v obchodě. Dřevěné a zemní odstíny prezentují lásku k přírodě a farmaření. Kombinace dřevodekoru, tmavě šedé a kontrastní zelené barvy vyjadřují identitu značky podle jejího Brand manuálu. Dřevěná podlaha a dřevodekor zároveň vytvářejí rustikální atmosféru, kterou doplňuje svěží zelená. Pohodlí při nákupech zaručují dvě křesla v čekací zóně, kde si zákaznici mohou odpočinout nebo se v klidu seznámit s produktem.

Designovou dominantu tvoří světla ve tvaru podkov, která kromě designu přispívají i k ideálnímu nasvětlení produktů. Třešničkou prodejny je pak replika koně sloužící pro prezentaci zboží a zároveň jako důmyslné zakrytí topení. Milovníci jezdectví a nadšení chovatelé již při vstupu pochopí, že jsou na správném místě.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.