Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail Lobby Food Court Praha Florenc

Lobby Food Court Praha Florenc

Klient
JLV a.s. a BK team a.s.
Segment
rychlé občerstvení
Realizace
2016
Štítky
Kiosek, Point of sale, Obchodní centrum, Point of sale, Stánek, Kiosek, In-store
O projektu

Klient vlastní prostory nové odbavovací haly ČSAD v Praze na Florenci, která slouží zákazníkům jako prostor pro odpočinek a občerstvení během cest hromadnou dopravou. Úkolem MORIS design bylo vytvoření nového konceptu pro zviditelnění značky rychlého občerstvení, kterou zde klient provozuje formou franšíz. Podoba haly s občerstvením již nedopovídala moderním standardům rychlého stravování a zákazníci zde nenacházeli prostředí, ve kterém by se cítili příjemně.

Dlouhodobými cíli investice do rekonstrukce lobby je celkové zvýšení image prostoru kolem restaurace, podpora značky a díky tomu i navýšení impulsních prodejů.

Navržený design nábytkového vybavení haly zajišťuje naprostý komfort návštěvníkům, kteří zde mohou využít snadný přístup k elektrické síti pro dobíjení drobných spotřebičů, jako jsou telefony, tablety nebo notebooky. To návštěvníkům umožňuje zde nejen konzumovat jídlo z bohaté nabídky provozovatele, ale i pracovat nebo se setkávat na osobních či pracovních schůzkách u kávy.

Námi navržené řešení je navíc jednoduchým modulárním systémem, který umožňuje snadnou montáž a demontáž stěny a její posouvání podle měnících se potřeb zákazníka.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.