Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail MANUMI

MANUMI

Klient
Korálky.cz s.r.o.
Segment
Hobby
Realizace
2022
O projektu

Tvoření a kreativita září až na ulici. Zákazníci tak mají chuť ihned vstoupit, a to hlavně díky hravému barevnému designu. Interiér obchodu nejenže šikovně prezentuje podstatu značky a nabízeného zboží, ale zásadně přispívá i k navigaci v prodejně.

V prodejně najdete opravdu rozmanitou nabídku produktů pro tvoření – od korálků, přes macramé potřeby až po pomůcky pro výrobu svíček. Drobné zboží jednoduše vynikne na vizuálně neutrálních stojanech. Ty jsou podpořené barevnou navigační grafikou, díky které zákazník ihned ví, kde najde potřeby pro svou tvorbu. „Vše pro náramky z minerálů“ nebo nápis „Vše pro macramé“ na barevném pozadí jasně značí kategorie produktů, které jsou tak nepřehlédnutelné již od vchodu.

Komunikaci jsme posílili nejen uvnitř prodejny, ale i směrem na ulici. Původní postery ve výloze nahradily světelné T-boardy na čelech gondol. Ty přitáhnou pozornost kolemjdoucích a svým nevšedním designem i výraznými barvami lákají k nakouknutí do prodejny. Celkově jsme prodejnu omladili a zpřehlednili, aniž bychom museli zasahovat do sortimentu.

Designovou třešničkou na dortu je obvodový LED neon symbolizující navlékání korálků na šňůru, který chytře propojuje regály po celém obvodu prodejny.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.