Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail MASO - PROFIT PRAHA

MASO - PROFIT PRAHA

Klient
MASO - PROFIT
Segment
Gastro vybavení
Realizace
2023
O projektu

Prodejna, která se specializuje na vybavení a technologie pro masný průmysl a gastronomii, prošla komplexním projektem obnovy a modernizace, který zahrnoval nejen estetické změny, ale také zdokonalení prostoru a zlepšení zákaznického zážitku.

S prodejní plochou o rozloze 600 metrů čtverečních, prodejna MASO - PROFIT nabízí nyní ještě pohodlnější a přehlednější nákupní prostředí. Projekt obnovy byl výsledkem úsilí teamu MORIS Designu, kteří se zapojili do návrhu a celkového vedení projektu.

Jedním z klíčových prvků tohoto projektu byla kompletní výměna regálů a prezentačních pultů. Refit pokladního pultu a zápultí přinesla modernizaci a zefektivnění platebního procesu. Nová signace a označení kategorií nyní usnadňují zákazníkům orientaci v prodejně. Kromě toho byly vytvořeny nové prezentační zóny pro kategorie „Mytí nádobí“, „Pizza a Bistro“, což přidává prodejně nový, přehledný rozměr.

Jedním z inovativních prvků projektu byly prezentační koše kategorií, které byly použity pro koření. Děliče a posunovače zase umožnily efektivní uspořádání. Další zajímavostí je nová sekce pro obuv a pracovní oblečení, která zahrnuje dokonce i převlékací kabinku.

U zákazníka byl proveden store–check, aby bylo možné lépe porozumět jeho potřebám a preferencím. Následně byl vypracován design, který byl realizován bez nutnosti stavebních úprav. To vše bylo dosaženo během šesti měsíců od prvotní schůzky v listopadu 2022 až po slavnostní otevření v květnu letošního roku.

Jedním z nejzajímavějších prvků realizace bylo použití nestandardního materiálu – bukové spárovky. Tento materiál byl využit na prezentační stoly, pokladní pult a prezentační vitrínu, a to přidalo prodejně na unikátnosti a přitažlivosti. Vedle toho byly použity standardní materiály, jako je lamino, dibond a polykarbonát, které doplňují moderní a profesionální vzhled prodejny.

Celý projekt MASO - PROFIT ukazuje, jak správně provedená renovace a inovace mohou pozitivně ovlivnit prodejní prostor a zákaznický zážitek. Nová prodejna je připravena vítat své zákazníky v moderním a funkčním prostředí, které reflektuje aktuální potřeby a trendy.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.