Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail NASYPTESI

NASYPTESI

Klient
Super zoo
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2021
O projektu

Náš úspěšný rebranding prodejen Super zoo, kde pracujeme s emotivním zážitkem v každém směru doplňujeme o další novou část Nasypte si.

Vyvinuli jsme přístěnný regál s jednotlivými průhlednými násypníky pro různé druhy sypaných granulí tak, aby si zákazník mohl vybrat přesné množství a tvar krmiva pro svého čtyřnohého miláčka. Materiál násypníků je uzpůsoben pro skladování krmiva, které tak neztrácí na kvalitě ani čerstvosti.

Celý koncept je založen na aktuálním trendu šetřit s odpady. Požadované množství si zákazník odměří přímo do kyblíku. Ten čerstvost krmiva zachová ještě i nadále a je možné jej používat opakovaně několik dalších let.

Služba je momentálně testována v pilotním režimu ve dvou prodejnách v České republice – v Praze na Zličíně a ve Starém městě. Neméně důležitým naším úkolem bylo designové navázání a začlenění služby na již stávající koncept obchodu Super zoo a to se nám povedlo na jedničku. Díky novému konceptu Nasypte si šetří zákazník přírodu od dalšího zbytečného odpadu.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.