Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail SPORTISIMO OSTRAVA

SPORTISIMO OSTRAVA

Klient
Sportisimo s. r. o.
Segment
Hobby
Realizace
Září 2021
O projektu

Součástí modernizace bylo i efektivnější obchodní značení v pasáži navádějící potenciální zákazníky přímo do prodejny. Již u vstupu rychle získají základní přehled o umístění jednotlivých kategorií zboží, k nimž je navede vylepšená cesta zákazníka. Ta díky jasnému značení ukáže zákazníkovi směr a intuitivně ho provede celou prodejnou. Z nákupu se tak vytratí veškerý stres způsobený případným chaosem a zbyde jen příjemný zážitek z nákupu.

Při navrhování interiéru prodejen vždy myslíme i na kvalitní in-store komunikaci. S našimi edukačními prvky můžeme zákazníkovi poskytnout kompletní nezávislost při výběru zboží. Digitální technologie rozmístěné po celé ploše prodejny pak zákazník využívá k navigaci a vyhledávání zboží. Personál se tak může soustředit více na chod prodejny či odbornější poradenství, aniž by je zdržovali dotazy navíc.

Vybavení prodejny jsme doplnili o nové osvětlení, které podtrhuje příjemnou atmosféru celého obchodního interiéru. Při práci na ploše o velikosti 1 252 m2 se nesmí chybovat. Proto jsme po podrobném naplánování celého redesignu dbali především na správnost jednotlivých kroků a kvalitu dílčích prací.


Již krátce po otevření prodejny zaznamenal náš klient nárůst tržeb i skvělou odezvu ze strany svých zákazníků. Náš koncept spojující dlouhodobý moderní design a zákaznický zážitek se opět osvědčil a přispěl k celkovému zvýšení standardů prodejny.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.