Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail Super zoo

Super zoo

Klient
Super zoo
Segment
chovatelské potřeby
Realizace
2019
Štítky
Interiér, Prodejna, Kamenný obchod, Design, Branding, Interiér
O projektu

Nakupování už nebude nutné zlo, ale nezapomenutelný zážitek. To jsme naším unikátním konceptem zajistili prodejci chovatelských potřeb Super zoo, který ve velkém rozjel rebranding svých poboček. Díky převratnému pojetí in-store designu, vybavení prodejny a přístupu k merchendisingu se dříve obyčejný nákup promění ve fantastickou jízdu. Tento jedinečný koncept nemá na zdejším trhu obdoby. Náročná a dlouho plánovaná změna firemní identity, jejímž vyvrcholením a pomyslnou třešničkou bylo otevření první unikátní pobočky tohoto druhu, má pomoci známé značce dostat se ke svým zákazníkům ještě blíž prostřednictvím prvků, které jim umožní vnímat nákup na kamenné prodejně jako příjemnou činnost, kterou si budou chtít zopakovat.

Zákazníky ještě před obrovskou a sofistikovanou prodejnou uvítá nové logo společně s pečlivě připravenou grafickou identitou, která se významně projeví zejména na budoucí vizuální komunikaci značky. Už při vstupu do prodejny zákazník zaznamená nevídanou změnu oproti všemu, na co byl dosud zvyklý; součástí pobočky je totiž rozsáhlá expozice s živými zvířaty, kde se budou moci pokochat autentickou přírodou přímo uvnitř obchodu. Ať už je to výběh pro morčata a králíky, ať už jsou to voliéry s papoušky Ara či simulace Sonorské pouště, kde narazí na nevídané druhy z říše plazů, prostředí prodejny na první pohled uchvátí a zákazníky na moment přenese ze světa plného stresu do bezstarostné oázy klidu.

Připravena je také chill out zóna, kde se mohou zrelaxovat na pohovce, ale také se pokochat světem akvaristiky, který na ně právě v této odpočinkové zóně čeká a v němž jsou k vidění třeba rejnoci či měsíční medúzy. Svět zvířat však zákazníkům Super zoo nepřibližujeme pouze prostřednictvím nefalšované přírodní expozice, ale také tzv. útulkovým stromem, kde lze najít informace o charitativních sbírkách, či moderním infokioskem, kde je evidována kompletní nabídka e-shopu a je možné si tam bezstarostně a pečlivě vypracovat objednávku.

Díky našim fantastickým vývojářům se v budoucnu všechny prodejny této značky promění v inspirativní a nadčasovou obchodní síť, která bude mít potenciál stát se pro milovníky zvířecí říše druhým domovem.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.