Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail SUPER ZOO NOVO PLAZA

SUPER ZOO NOVO PLAZA

Klient
Super zoo
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2022
O projektu

U našich konceptů dbáme nejen na emoce, ale také na funkčnost. Myslíme jak na koncové zákazníky, tak i na naše klienty. Proto se při navrhování a vývinu soustředíme také na modularitu našich konceptů. První návrh je tedy určen té největší prodejně. Veškeré části designu a vybavení jsou navrženy tak, aby se dal celý interiér přizpůsobit i menším prodejnám.

Prodejna Super zoo v OC Novo Plaza se tak stala další úspěšně rebrandovanou pobočkou tohoto oblíbeného řetězce s chovatelskými potřebami. Přehlednost prodejny jsme podpořili výrazným značením kategorií a jednoduchou grafikou s obrázky jednotlivých skupin mazlíčků. Námi navržené a vyrobené regály na zboží se dokonale přizpůsobí menším prostorám, aniž by byl narušen celkový vzhled interiéru.

Pro navození zákaznického zážitku jsme využili živá zvířata. Vytvořili jsme zajímavé expozice a designově je zakomponovali do celkového konceptu. Zážitek z nákupu jsme podpořili i edukačními prvky, které podtrhují lásku značky k domácím mazlíčkům. V prodejně tedy najdete i sekci „Jak správně pečovat o svého mazlíčka?“, s letáčkem ke každému zvířátku a tipy, jak mu dopřát tu nejlepší péči.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.