Hledat
Úvod > POS & Stojany > Detail SUVENÝRY ZOO PRAHA

SUVENÝRY ZOO PRAHA

Klient
Zoo Praha
Segment
Suvenýry
Realizace
2022
O projektu

Unikátní design prodejny suvenýrů v novém pavilónu goril Zoo Praha – Rezervace Dja simuluje prostředí typických obchůdků na africkém kontinentu. Navazuje na nově otevřený pavilon goril, a to díky přírodní atmosféře. Ta vzniká kombinací teplých barev, dřevěného mobiliáře a záměrnou nahodilostí regálů, která zákazníkům umožňuje volný pohyb a zároveň je nenásilně provází celou prodejnou. 

Díky chytrému rozestavění vybavení nepřichází prostor o vzdušnost – naopak. Vysoké regály obklopují prodejnu pouze po jejím obvodu. Uprostřed se pak nacházejí nízké gondoly, které nebrání výhledu ani těm nejmenším návštěvníkům. Nabízené produkty tak nikomu neuniknou.

Na nově otevřený pavilón goril navazuje prodejna zejména díky převažujícím prvkům z přírodního patinového dřeva. K africké atmosféře navíc přispívá i výzdoba původními artefakty dovezenými přímo z Kamerunu. Dřevěné sošky a masky tím přidávají na autenticitě celého designu. Zákazníci se tak z rezervace přenesou plynule do obchůdku a africký zážitek jim nic nenaruší.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.