Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Footshop

Footshop

Klient
Footshop
Segment
prodej tenisek, oblečení a prémiových značek
Realizace
2019 Bukurešť
Štítky
Interiér, Prodejna, Kamenný obchod, Design, Branding
O projektu

Fantastické nakupování a unikátní designový vzhled, to je Footshop. Velmi zajímavě vyřešený koncept v kombinaci černé a bílé barvy, kde základ tvoří jednoduché a čisté tvary tak, aby vynikly prémiové značky, které obchod prodává. Designově řešené prvky, jako je bílé kolo, nebo interiérová světla dodávají obchodu správnou unikátnost. Dostatek prostoru pro vystavené produkty jen doplňuje prémiovou atmosféru celého obchodu. Footshop má několik kamenných poboček v evropských metropolích a my jsme měli možnost připravovat obchod např. v Bukurešťi. Správně nastavený in-store design, je velmi účinným nástrojem v místě prodeje a vždy se projeví nárůstem tržeb. Z naší práce byli všichni tak nadšeni, že pro nás zaměstnanci Footshopu v Bukurešti natočili famózní video. Pro nás to bylo největší poděkování.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.