Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany FOOTSHOP

FOOTSHOP

Klient
FOOTSHOP
Segment
Móda
Realizace
2021
O projektu

Rebranding  po celé Evropě z Prahy je možný

Pokračujeme v cestě úspěšného rebrandingu nejen v Čechách, ale i v dalších zemích Evropy. Fantastické nakupování a unikátní designový vzhled, to je Footshop s novou vizuální identitou, která je jasně rozeznatelná a odlišná od ostatních. Nová identita posouvá značku do prémiového fashion sektoru.

Dnes již máme za sebou 4 rebrandované prodejny s novou vizuální identitou na Slovensku v Bratislavě, v Maďarsku v Budapešti a další dvě v Praze, v Holešovicích a v centru Na Příkopě.

Nový koncept se vtisknul do tváře všem Footshop prodejnám v Evropě a vždy když vstoupíte do prodejny, vybavíte si, že na začátku celého rebrandingu stála naše společnost MORIS design.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.