Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Fortuna

Fortuna

Klient
Fortuna Sázky
Segment
Loterijní hry
Realizace
2016
Štítky
3D reklama, Prodejní stojany, Point of sale, Kamenný obchod, Stojany, Design, Prodejní stojany
O projektu

V tomto projektu jsme od klienta dostali zadání navrhnout světelný box s logem LOTO, který bude umístěn v pokladní zóně a zviditelní tuto hru na prodejnách PONT market, které jsou umístěny na frekventovaných místech, především v nádražních budovách. Světelka připomíná zákazníkům, že na daném prodejním místě si mohou vsadit hru LOTO, kterou znají z televize, a hrát tak o jackpot.
Ideálem byla „světelka“ na teleskopické noze, aby se s jejím umístěním a výškou dalo flexibilně pracovat dle dispozic konkrétního prodejního místa. Součástí zadání bylo umístit na stojan prostor pro vypsaní aktuální výše jackpotu, který je hlavní výhrou.
Podstava je z plechu, k ní je upevněna teleskopická tyč a horní box pro usazení led diod, poklop s grafikou je vyroben z plexi.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.