Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Hamé

Hamé

Klient
Hamé
Segment
Potraviny
Realizace
2015
Štítky
Prodejní regál
O projektu

Modulární systém brandingu standardních prodejních regálů s nasvícením a bočnicemi, který má za úkol vizuálně odlišit širokou škálu produktů Hamé od ostatních prodávaných produktů na jednom prostorem omezeném místě tak, aby byly oproti jiným produktům v prodejnách viditelnější, lépe nasvětlené a díky tomu i atraktivnější pro nakupujícího zákazníka. Hamé chce tímto krokem zákazníka upozornit také na to, že je jejich portfolio FMCG produktů mnohonásobně širší než nabídka konkurenčních výrobců. Systém v pilotním provozu pomohl zvýšit obraty produktů Hamé 20 %. Na výrobě dalších prodejních regálů Hamé pracujeme.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o.