Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Highland sport

Highland sport

Klient
Highland sport s.r.o.
Segment
Sport, outdoor
Realizace
2016
Štítky
Interiér, Design, Interiér, In-store
O projektu

Cílem design konceptu prodejny se sportovním vybavením je vymezit prodejní kanál ze standardu českých prodejen se sportem a přiblížit se prémiovým evropským konceptům tak, aby pozitivně působila na emoce a chování cílové skupiny. Design má skloubit divočinu a high-tech, a má tak připomínat zákazníkům stále se přibližující vztah mezi technologiemi a přírodou. Proto byl zvolen organicky se rýsující tvar velehor, skal či ledovců v kontrastu s designově uchopenými horskými rekvizitami jako jsou lyže, obrazy v LCD obrazovkách, krb a další inscenované horské motivy. Vše je dokresleno vyskládanými kulatinami nasekaného dřeva a prosvětleno tvarově podle loga asociujícího horský masiv. Koncept je velmi přehledně a funkčně uspořádaný do logických prodejních kategorií a modulárně umožňuje díky variabilním komponentům a podiím prezentovat a velmi jednoduše měnit zboží ze zimního na letní.

MORIS design je také autorem designu přidružené restaurace, ve které si mohou zákazníci pochutnat na výborné kávě či na obědě po nákupech.

Prodejna otevřela své brány zákazníkům 4. listopadu a nabídla tak zcela nový pohled na tento rostoucí segment trhu v exponované předvánoční době. Prodejní výsledky hned o prvním víkendu předčily veškerá očekávání.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.