Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Letsgood

Letsgood

Klient
Letsgood.com
Segment
Online aplikace
Realizace
2016
Štítky
Interiér, Design, Atyp
O projektu

Klient přišel s požadavkem vytvořit rám pro tablety, který zjednoduší implementaci rezervačního systému MeetingRoomApp.com. Ve spolupráci s konstrukčním oddělením byl vyroben prototyp, který validoval navržené řešení pro finální produkci.

Skládá se ze dvou částí, které jsou spojeny distančními okrasnými sloupky. Zadní část má vyfrézované drážky pro vedení kabelu, dále v případě uchycení na sklo krycí PET v barvě rámečku. Jsou zde i vymezovací plíšky pro zamezení pohybu tabletu. Přední kryt má zkoseně vyfrézovaný prostor pro displej tabletu. Ve vnitřní části jsou přilepené distanční rohy.
Designový rámeček tak vhodně doplňuje tablety s moderní aplikací.

“Řešení MeetingRoomApp nám pomáhá lépe využívat zasedací prostory a zapadá do našeho designu kanceláří. V oblasti managementu meetingů je velmi účinný a šetří čas. Díky tomu má pozitivní efekt na produktivitu práce, proto jsme se rozhodli pro rozšíření systému do dalších divizí,” říká o systému Petr Valenta, Senior Manager at IT Application Competence Centers Europe společnosti Konica Minolta.

O aplikaci se dozvíte víc na meetingroomapp.com.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.