Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Lobby Food Court Praha Florenc

Lobby Food Court Praha Florenc

Klient
JLV a.s. a BK team a.s.
Segment
rychlé občerstvení
Realizace
2016
Štítky
Kiosek, Point of sale, Obchodní centrum, Point of sale, Stánek, Kiosek, In-store
O projektu

Klient vlastní prostory nové odbavovací haly ČSAD v Praze na Florenci, která slouží zákazníkům jako prostor pro odpočinek a občerstvení během cest hromadnou dopravou. Úkolem MORIS design bylo vytvoření nového konceptu pro zviditelnění značky rychlého občerstvení, kterou zde klient provozuje formou franšíz. Podoba haly s občerstvením již nedopovídala moderním standardům rychlého stravování a zákazníci zde nenacházeli prostředí, ve kterém by se cítili příjemně.

Dlouhodobými cíli investice do rekonstrukce lobby je celkové zvýšení image prostoru kolem restaurace, podpora značky a díky tomu i navýšení impulsních prodejů.

Navržený design nábytkového vybavení haly zajišťuje naprostý komfort návštěvníkům, kteří zde mohou využít snadný přístup k elektrické síti pro dobíjení drobných spotřebičů, jako jsou telefony, tablety nebo notebooky. To návštěvníkům umožňuje zde nejen konzumovat jídlo z bohaté nabídky provozovatele, ale i pracovat nebo se setkávat na osobních či pracovních schůzkách u kávy.

Námi navržené řešení je navíc jednoduchým modulárním systémem, který umožňuje snadnou montáž a demontáž stěny a její posouvání podle měnících se potřeb zákazníka.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.