Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Moët & Chandon

Moët & Chandon

Klient
Moët Hennessy Czech Republic
Segment
Champagne
Realizace
2015
Štítky
Prodejní stojany, Point of sale, Stojany, Prodejní regál
O projektu

Klient dostal k dispozici větší prostor pro své produkty ve velkoobchodní prodejně Makro. Vytvořili jsme pro něj výrazný samostatný regál, jehož účelem je zaujmout zákazníky v sekci vína a podpořit tak prodej prémiového champagne.
Celý korpus je tvořen z lamina a vyztužen konstrukcí z jackel profilů. Police jsou nasvětleny pomocí LED diod. Na sokl a nápis CHMPAGNE jsou použity RGB LED diody tak, abychom docílili žluté barvy připomínající zlatou, kterou má značka MOëT ve svém brandu.
V regálu je také umístěn retailový tablet s vizualizacemi prodávaných produktů.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.