Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany NaniNails

NaniNails

Klient
NaniNails
Segment
Drogerie, kosmetika
Realizace
2020
O projektu

Nové pojetí obchodu péče o tělo a nehty jsme navrhli v jednoduchém, jemně ženském stylu, aby byl přehledný na první moment.

Místo, kde si zákaznice může v praxi vyzkoušet produkty NaniNails, má atmosféru divadelní scény. Dvouúrovňová opona s centrálním umístěním loga NaniNails navozuje romantickou a příjemnou atmosféru. Stolek má dvě úrovně, horní pro umístění lampy, popř. stojanů na laky a spodní pracovní plochu. Díky tzv. „test boxu“ si zákaznice může vyzkoušet různou teplotu světla a vliv na vnímání barvy.

Drobné produkty jako je zdobení pro art nail nebo různé štětce, pilníky atd. vystavujeme na barevném stojanu připomínajícím rozkvetlý květ. Produkty jsou prezentovány v různých výškách a přístupné jsou ze všech stran. Jednoduchý tvar pokladny s displejem pro impulsní prodej a prezentačním stolkem vytváří optickou bariéru.

Stěna za pokladnou je polepena stříbrnou grafikou z mozaiky, kterou tvoří část loga NaniNails. Pokladna je podsvícena růžovým LED páskem, který tak umocňuje příjemný pocit v obchodě. Celý prostor je v odstínech růžové, šedé, bílé a stříbrné.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.