Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Nasyptesi

Nasyptesi

Klient
Super zoo
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2021
O projektu

Náš úspěšný rebranding prodejen Super zoo, kde pracujeme s emotivním zážitkem v každém směru doplňujeme o další novou část Nasypte si.

Vyvinuli jsme přístěnný regál s jednotlivými průhlednými násypníky pro různé druhy sypaných granulí tak, aby si zákazník mohl vybrat přesné množství a tvar krmiva pro svého čtyřnohého miláčka. Materiál násypníků je uzpůsoben pro skladování krmiva, které tak neztrácí na kvalitě ani čerstvosti.

Celý koncept je založen na aktuálním trendu šetřit s odpady. Požadované množství si zákazník odměří přímo do kyblíku. Ten čerstvost krmiva zachová ještě i nadále a je možné jej používat opakovaně několik dalších let.

Služba je momentálně testována v pilotním režimu ve dvou prodejnách v České republice – v Praze na Zličíně a ve Starém městě. Neméně důležitým naším úkolem bylo designové navázání a začlenění služby na již stávající koncept obchodu Super zoo a to se nám povedlo na jedničku. Díky novému konceptu Nasypte si šetří zákazník přírodu od dalšího zbytečného odpadu.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.