Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Nokian

Nokian

Klient
Nokian Tyres plc
Segment
Auto-moto
Realizace
2022
O projektu

Po návrzích a úpravách jsme se rozhodli pro lamino ve dvou dekorech pro jeho pevnost a lehkost. Stojan je ukotven v železné výztuži, jež zaručuje celkovou stabilitu. Stojan je doplněn o dva decentní kovové držáky v černé barvě, které jsou pro prezentaci pneumatiky Nokian Tyres a které doplňují celkový přírodní vzhled. Funkčnost stojanu završuje snadná a rychlá montáž i přeprava. Stojan je koncipován na „flatpack“ balení pro snadný transport. Vytvořený montážní návod umožňuje jednoduché a rychlé složení k okamžitému použití.

Unikátní stojan tak činí pneumatiky Nokian Tyres nepřehlédnutelné ve všech partnerských pneuservisech.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.