Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany O2 ŠKOLÍCÍ CENTRUM

O2 ŠKOLÍCÍ CENTRUM

Klient
O2 Czech Republic
Segment
Telekomunikace
Realizace
2022
O projektu

Jedinečné školící centrum pro zaměstnance O2 prošlo celkovou modernizací, v rámci které jsme prostor vybavili funkčními prvky a atypickým nábytkem navrženým studiem room411. Koncept nabízí nové prostory pro vzdělávání, například v rámci audiovizuálních technologií. To umožňují protihlukové buňky pro nahrávání čistého zvukového záznamu, a to díky dělícím příčkám z akustické pěny omezující okolní hluk.

Již u vchodu uvítá návštěvníky stylové svítivé LED logo O2. Chodbu pak lemuje pět kovových konstrukcí pro umístění plakátu. Ty se dají díky měděným klipům snadno připevnit a podle potřeby i vyměnit. Vzhled prostoru si tak klient může přizpůsobovat aktuálním potřebám. Školící místnost jsme vybavili nástěnnou tabulí se dvěma posuvnými částmi – magnetickou nástěnkou a nástěnkou na připínáčky. Základ tabule pak tvoří tzv. white board pro psaní fixou. Přednášející tak může plně využívat flexibilitu tohoto prvku.

V rámci nového konceptu jsme také rozšířili společné prostory. Nový kuchyňský kout lépe využívá celý prostor a poskytuje tak zaměstnancům více místa pro občerstvení. Světlá deska kuchyňského ostrůvku a světlá linka chytře kontrastují s tmavými skříňkami i základem ostrůvku. Tento kontrast podtrhuje celkovou modernost místnosti. Původní rohovou sedačku jsme opatřili novým čalouněním z pevné látky, čímž jsme oživili celý prostor k sezení.

Industriální design je doplněn o kovové stropní konstrukce a minimalistický policový díl s držáky na květináče. Tyto černé a šedé kovové prvky jsou osazené zelenými rostlinami, které prostor přirozeně rozsvítí. Stropní konstrukce jsou mimo jiné vybavené akustickými panely podporující odhlučnění místnosti. Všechny tyto prvky tak tvoří inspirující a příjemný prostor pro další rozvoj a vzdělávání zaměstnanců.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.