Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Optiscont

Optiscont

Klient
Optiscont
Segment
oční optika
Realizace
2017
O projektu

I výběr a následná koupě brýlí se může stát příjemným zážitkem. Důkazem toho budiž náš další počin společně se společností Optiscont v lednu 2017.

V Benešově, na ulici ulici F.V. Mareše č.7 Vás uvítá moderní a nadčasový design, který vychází  z posledních designových trendů.

Nový design značí směr, kterým se společnost Optiscont vydává a bude aplikovat i na dalších vlastních provozovnách po České republice a v neposlední řadě míří s tímto neotřelým  projektem i do ordinací očních lékařů. 

Užití vysoce kvalitních materiálů umožňuje udržet dlouhodobě pocit svěžesti a nového, příjemného prostředí. Kombinace světlých a tmavších ploch odkazuje na čistotu lékařského prostředí spojeného s komfortním prostředím nákupu takové intimní věci, jako jsou brýle.

 Zkrátka :

 „Nákup brýlí musí být příjemná a pohodlná záležitost“

Pavel Tichý
zakladatel Optiscontu

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.