Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany PANASONIC

PANASONIC

Klient
PANASONIC
Segment
Elektronika
Realizace
2021
O projektu

Zaměřujeme se i na udržitelnost a ochranu životního prostředí.

PANASONIC – stojan z bambusu a stromové kůry.

Maximální orientace na udržitelnost a ochranu životního prostředí.
Koncept Eneloop „Pro udržitelný životní styl“ a jeho integrace do nových technologií je zaměřena na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Ztělesňuje principy recyklace a opětovného využití na cestě společnosti k čisté energii. Klíčové spojení mezi produktovým designem a novými technologiemi. Design koresponduje s identitou značky a staví na 100% recyklovatelnosti a nestandardních přírodních materiálů.

Stojan je z 80 % vyroben z přírodních materiálů - bio bambusové desky, bambusové tyče, oblázky zalité přírodní pryskyřicí a navíc dekorace je z mumifikovaného mechu a kůry podtrhují ekologický design. Vytvořili jsme dva typy stojanů umožňující měnitelnou grafiku. Součástí stojanu je tablet s detekcí pohybu, který se používá k prezentaci produktů.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.