Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Patron

Patron

Klient
PATRON Bohemia a.s.
Segment
Dětské kočárky
Realizace
2020
O projektu

Největší výrobce dětských kočárků Patron – Progresivní česká firma, vyrábějící kočárky požadovala návrh a realizaci nového konceptu prodejen. Vedle svých vlastních značek je v prodejnách zastoupeno mnoho dalších, kvalitních výrobců, a tak bylo třeba navrhnout poměrně neutrální design, který by respektoval i další značky. Dominantní bílá barva, příjemná dřevěná podlaha a originální tapeta vycházející z písmene P dohromady tvoří útulný a svěží prostor. V interiéru byla použita kvalitní retailová svítidla, masivní dřevěný nábytek i speciální prostorové policové systémy tak, aby jednotlivé značky v obchodě vynikly. Zajímavostí je praktický trenažer na autosedačku v podobě reálné automobilové sedačky, zasazené do soklu s decentní, designově zpracovanou siluetou vozu. Zároveň jsme navrhli testovací dráhu pro vyzkoušení jízdních vlastností kočárku na různém terénu. Na větších kamenech, trávě, drobných oblázcích nebo dřevěné podlaze. Zákazník tak má možnost testovat kočárek prakticky v reálných podmínkách přímo na místě.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.