Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Plzeňský Prazdroj - OC Chodov

Plzeňský Prazdroj - OC Chodov

Klient
Plzeňský Prazdroj, a. s.
Segment
alkoholické nápoje | potraviny
Realizace
2017
O projektu

Dominantním prvkem nové pivní sekce je použití elementu světla a jeho barevných odstínů. Osvětlení expozice neustále mění intenzitu a nikdy nebude stejné. Stropní svítidla evokují zvětšeninu pulsující pivní pěny. Tento efekt je společně s navigací lehce identifikovatelný ze vzdálených míst celé prodejny i přímo na místě.

 

Expozici dotváří netradičně pojatá kategorizace, která využívá transparenci a barevnost materiálu v tónech samotné pivní láhve. Jednotlivé kategorie zvýrazňuje reflexní RGB nasvětlení, které si pohrává se strukturou hliníkového embosovaného plechu. 

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.