Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Primalex

Primalex

Klient
PPG Deco Czech
Segment
Barvy
Realizace
2015
Štítky
Point of sale
O projektu

Tónovací centra prezentující značku Primalex a Johnstones umístěná v řetězcích hobby marketů Bauhaus jsou koncipována jako místa, kde si zákazník vyzkouší a v klidu vybere tu správnou barvu pro svůj domov. Stěna, ve které je umístěno 210 barevných škál v několika barevných rodinách, umožňuje zákazníkovi ve 3 různých světelných podmínkách otestovat barvu v rámci světelných boxů umístěných přímo ve stěně. Zároveň si zákazník bude moci v budoucnu na aplikaci nahrané v tabletu namodelovat svůj prostor tak, aby se co nejvíce přiblížil domácímu prostředí, a modelaci si pak může odnést/poslat. Samotné kartičky s barevnou škálou si pak zákazník může také odnést i domů na vyzkoušení. Celé centrum je pojato velkolepě tak, aby se zde zákazník cítil komfortně, dominuje elegance v kombinaci masivního dřeva a studených barev v ladných křivkách, podobně jako v mnoha moderních domovech. Tím se produkty Primalex posunuly do segmentu prémiovějších značek.

Pevné otočné stojany ve dvou velikostech umožňují zákazníkovi procházet jednoduše barvenou škálou vzorníku na kartičkách a vybrat si tak tu nejvhodnější barvu pro svůj domov v jakékoliv prodejně, která barvy nabízí. Kartičky jsou v otočném systému umístěny v klasické škále barev tak, aby zákazník viděl tóny tak, jak se objeví i u něj doma. Elegantní stojan nabízí jednoduché řešení pro výběr vhodné barvy pro každý prodejní prostor. Stojany s kartičkami se právě instalují v prodejnách po celé České republice a zadavatel si od jejich instalace slibuje zvýšení penetrace značky, posun k prémiovému segmentu i navýšení prodejů.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.