Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Revlon

Revlon

Klient
Prestige Products Česká Republika s.r.o.
Segment
drogerie, kosmetika
Realizace
2016, 2017
Štítky
Prodejní stojany, Point of sale, Prodejní regál, Stojany, Design, Prodejní stojany
O projektu

Zákazník získal exkluzivní zastoupení ikonické americké kosmetické značky Revlon, pro kterou potřeboval vymyslet, navrhnout a vyrobit stojany, které ženu okamžitě vizuálně přitáhnou a pohltí. Navrhli jsme modulární sexy svůdné stojany, které přesně vystihují slogan „LOVE IS ON“. Lesklá černá ve spojení s korporátní červení je kombinací, která ve světě luxusu vyvolává dráždivě asociace. Stojan nabízí možnost výměnných bočnic (například v designu krajky či vysokého lesku), světelného hot spotu na komunikaci novinek či produktů v akci, a dále také možnost uzpůsobení rozmístění jednotlivých polic na dekorativní kosmetické produkty. Police jsou podsvětlené LED pásky tak, aby kosmetika Revlon vynikla a lákala ke koupi.  Modulární stojan s produkty Revlon je tak synonymem ženské krásy.

Stojany jsou umístěny v síti drogerií Rossmann,  ve FAnn parfumeriích v ČR i SR a klient plánuje jejich rozšíření do dalších prodejen drogerií/parfumerií i na nezávislý trh.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.