Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Stella Artois

Stella Artois

Klient
Pivovary Staropramen
Segment
Pivovarnictví
Realizace
2013
Štítky
Prodejní stojany
O projektu

Pro Stella Artois jsme vytvořili unikátní prezentační a prodejní stojan, který odráží výjimečnost prémiové značky a výrazně ji tak odlišuje od ostatních brandů.
Stojanu s policemi na lahve dominuje prosklená vitrína s typickou sklenicí, která je navíc osvětlená.
Stojany jsou v prodejnách umístěné tak, aby lákaly k impulsivnímu nákupu, kromě podpory zviditelnění značky si tak kladou za cíl nalákat zákazníky, kteří si „na neděli“ koupí ke své standardní značce něco navíc pro chuť i potěchu...

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.