Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Stojany na baterie Panasonic

Stojany na baterie Panasonic

Klient
Panasonic EU
Segment
elektronika
Realizace
2017
O projektu

Na první pohled jednoduchý design vychází z mnohaletých zkuše- ností. Při vývoji jsme využili data z výzkumu na 42 prodejnách všech velikostí, v 6 evropských ze- mích. Následovalo dlouhodobé testování prototypů. Díky tomu vznikl naprosto čistý design, který vyhovuje tisícům prodejen v EU. Celá řada stojanů pro prodej baterií je zaměřena na univerzálnost při implementaci v prodejně, na jednoduchost při obsluhování a na orientaci a usnadnění výběru zákazníků v místě prodeje. Branding značky Panasonic je umocněn umístěním loga ze všech pohle- dových stran. Výrazným designovým prvkem je samotná baterie, která je v 3D modelu implemen- tována v horní části stojanu.

Prodejní řada stojanů je navržena tak, aby vyřešila jakékoliv situace, se kterými se obchodníci v celé Evropě setkávají. Dostávají do rukou řešení, které jim umožňuje využít stojany v jakémkoliv typu obchodu, od tra ky až po supermarket, a to v jakékoliv zemi. Většinu stojanů lze rozložit a odvézt tak na paletě velký počet sestav. Přidanou hodnotou jsou precizní video-návody, díky nimž zvládne kompletaci i nekvali kovaná osoba za 2 minuty.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.