Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Super zoo grooming - psí salon

Super zoo grooming - psí salon

Klient
Super zoo
Segment
chovatelské potřeby
Realizace
2020
O projektu

Vytvořili jsme celistvý koncept, který doplňuje prodejny nejen svým designem, ale i svou přidanou hodnotou střihačského salonu. V prodejně tak vznikl unikátní psí salon.

Koncept designu psí salon vznikl v návaznosti na design prodejen SUPER ZOO a vytváří jedinečný koncept napodobující současný módní trend střihacích Barber shopů pro pány tak, aby i domácí mazlíčci se cítili příjemně.

Koncept psího salonu má navodit podobnou ‘‘Barber‘‘ atmosféru, ať už se jedná o dvounohé, nebo čtyřnohé mazlíčky a celý design plynule navazuje na design prodejen, kde jsou použité stejné materiály a podobné prvky.

Zákazníci, v tomto případě psi, se cítí pohodlně a bezpečně po dobu čekání, neboť jsou v ohrádkách s hračkami. Grooming salon má svoji čekací zónu, která je oddělená od stříhací části, ale hlavně od prodejní části. Páníček si může v klidu vypít kávu nebo si nakoupit během stříhání. V salonu jsou vystavené doplňky k přímému prodeji např. psí šampóny, kůry a ostatní doplňky. Na zdech salonu jsou umístěné fotografie proměn psů před a po jejich stříhání a vytváří tak velmi příjemnou a vtipnou atmosféru.

Protože je psí salon zakomponován do prostoru prodejny, je kladen důraz na vizuální identitu značky SUPER ZOO.

Ergonomie a vybrané materiály vytvářejí příjemnou, útulnou atmosféru, která uvolní uzdu fantazii a kreativitě.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.