Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany SUPER ZOO NOVO PLAZA

SUPER ZOO NOVO PLAZA

Klient
Super zoo
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2022
O projektu

U našich konceptů dbáme nejen na emoce, ale také na funkčnost. Myslíme jak na koncové zákazníky, tak i na naše klienty. Proto se při navrhování a vývinu soustředíme také na modularitu našich konceptů. První návrh je tedy určen té největší prodejně. Veškeré části designu a vybavení jsou navrženy tak, aby se dal celý interiér přizpůsobit i menším prodejnám.

Prodejna Super zoo v OC Novo Plaza se tak stala další úspěšně rebrandovanou pobočkou tohoto oblíbeného řetězce s chovatelskými potřebami. Přehlednost prodejny jsme podpořili výrazným značením kategorií a jednoduchou grafikou s obrázky jednotlivých skupin mazlíčků. Námi navržené a vyrobené regály na zboží se dokonale přizpůsobí menším prostorám, aniž by byl narušen celkový vzhled interiéru.

Pro navození zákaznického zážitku jsme využili živá zvířata. Vytvořili jsme zajímavé expozice a designově je zakomponovali do celkového konceptu. Zážitek z nákupu jsme podpořili i edukačními prvky, které podtrhují lásku značky k domácím mazlíčkům. V prodejně tedy najdete i sekci „Jak správně pečovat o svého mazlíčka?“, s letáčkem ke každému zvířátku a tipy, jak mu dopřát tu nejlepší péči.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.