Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Světelný stojan na baterie pro O2

Světelný stojan na baterie pro O2

Klient
O2 Czech Republic
Segment
Telekomunikace
Realizace
2020
O projektu

Navrhli jsme elegantní světelný POS nosič na baterii pro zvýraznění prodeje předplacených GO karet do obchodního řetězce TESCO. Stojan je variabilní díky vyměnitelným komponentům jako je police na karty s možností posunu do stran, nebo umístění plakátku A4 s aktuální nabídkou. Horní plocha je určená pro výraznou komunikaci se světelným logem na baterii a pohybové čidlo. Logo, které je umístěné na stojanu se rozbliká pulzním svícením v případě, že se někdo přiblíží. Vzdálenost je možné nastavit stejně tak i intenzitu svitu loga. Spodní část je opatřena nerezovým okopem pro jednoduchou údržbu.

Hlavní výhody:

1) Není nutnost el. přívodu – vestavěná baterie pro světelné logo s dlouhou výdrží.
2) Mobilní – merchandising se může kamkoliv přesunout - ke zdi, do prostoru, k pokladnám atd.
3) Produktová nabídka „předplacených karet O2“ v korporátních image barvách spojuje komunikaci např. s TV reklamou, O2 Future shop prodejnami.
4/ Vyměnitelná komunikace – police, forma A4 kapes na plakátky s aktuální nabídkou atd.
5/ Oboustranná verze využívá maximálně svou plochu pro branding.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.