Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany T-Mobile

T-Mobile

Klient
T-Mobile
Segment
Telekominukace
Realizace
2014
Štítky
Prezentační stolek
O projektu

Pro operátora T-Mobile jsme navrhli a vyrobili inovativní multifunkční nabíjecí stolek.

Designový stolek, který ladí s vizuální identitou prodejen T-Mobile, jsme vybavili dvěma uzamykatelnými přihrádkami, ve kterých je možné pomocí nastavitelného digitálního číselníku uzamknout telefon či tablet a nechat jej nabíjet díky nabíječkám na všechna běžná zařízení. Zákazník se zatím může v klidu věnovat nabídce v prodejně nebo nákupům v obchodním centru. Stolek je vyroben z lamina v barevném dekoru korporátních barev T-Mobile a má skleněná dvířka s elektronickým bezpečnostním zámkem.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.