Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany T-Mobile

T-Mobile

Klient
T-Mobile Czech Republic
Segment
Telekomunikace
Realizace
2015
Štítky
Stánek, Design, Obchodní centrum, Kiosek
O projektu

Nároky operátorů na jejich prodejní prostory se rok od roku zvyšují. Nejinak tomu bylo při realizaci konceptu shop-in-shopu, který slouží k prodeji telefonů a služeb společnosti T-Mobile. Shop-in-shop je koncipován jako výrazný nákupní ostrov, kde zákazník na relativně malém prostoru najde služby i produkty, na které je zvyklý z běžného obchodu. Kiosek svou modernitou zapadá do prostoru obchodního centra a zároveň svou kvalitou zpracování, strategickým osvětlením pro lepší viditelnost produktů i uspořádáním prostoru vybočuje z řady běžných nákupních kiosků v OC. Prostor umožňuje na pracovním stole prezentovat vybrané modely telefonů, funguje jako interaktivní display včetně bezpečnostních prvků, které zamezují krádeži, a to včetně kamerového systému a EZS. Rohová skříňka s totemem osazeným dvojicí prezentačních monitorů zase prodejcům umožňuje vystavit a uskladnit produkty a monitory zároveň umožňují prezentovat aktuální reklamní spoty včetně identifikace s brandem T-Mobile. Kiosek je variabilní a snadno demontovatelný s možností přepravy v praktických a bezpečných bednách na kolečkách.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.