Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Tchibo

Tchibo

Klient
Tchibo Praha
Segment
Potravinářská výroba
Realizace
2016
Štítky
Prodejní stojany, Point of sale, Prodejní regál, Stojany, Design, Prodejní stojany
O projektu

Zadáním toho projektu bylo vyvinout permanentní stojan na podporu prodeje kávy Tchibo a dalších dvou značek, Jihlavanka a Davidoff. Stojan je určen primárně do moderních prodejen, ale využijeme jeho potenciálu i s klíčovými partnery Tradičního trhu.
Cílem tohoto projektu je primárně zvýšení visibility všech tří značek, spolu s navýšením prodejů klíčových částí portfolia. Součástí zadání bylo navrhnout takový stojan, který jednoduchým způsobem bude prezentovat všechny tři značky.
Při výrobě jsme zvolili dřevěný korpus. Postranní komunikace, která v sobě nese vizuály všech tří brandů, je vyrobena z PET kapsy s tištěným vizuálem. Horní část je řešena laserovaným plexisklem, přichyceným na stojan suchým zipem.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.