Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Teta

Teta

Klient
Teta
Segment
Drogerie
Realizace
2013 - současnost
Štítky
Interiér, Prodejní stojany, Prodejní regál, Prodejna, Kamenný obchod, Stojany, Design, Síť prodejen, In-store
O projektu

Pro síť drogerií Teta jsme navrhli kompletní remodeling stovek prodejen.

Postavili jsme v naší hale celou funkční drogerii, kde jsme vše vyvíjeli a testovali. Jako přidanou hodnotu jsme do prodejen zakomponovali dětský koutek, službu kávy zdarma pro zákazníky nebo možnost vyzkoušet kosmetiku. Velkou pozornost jsme věnovali správnému osvětlení prodejny. Nastavili jsme nový směr v nakupování drogerie a kosmetiky.

Za 12 měsíců od první schůzky bylo hotovo prvních 100 prodejen. V listopadu 2015 jsme předali 400. prodejnu a pokračujeme dál. Všechny prodejny byly klientovi předány včas.

Realizace největšího rebrandingu v ČR přinesla meziroční nárůst tržeb o 35 %.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.