Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Teta lékárny

Teta lékárny

Klient
Solvent ČR s.r.o.
Segment
lékárny
Realizace
2017
O projektu

Teta lékárny mění způsob prodeje v lékárenském prostředí. Dominantu prodejny tvoří strom. Můžete se pod něj schovat, ochutnat čaj a načerpat novou energii. Elegantní čekací a odpočinkové zóny, dermo-koutek a především samoobslužný prodej jsou prvky, které zpříjemňují zpravidla chladné a neútulné lékárnické prostředí. Unikátní sekce „bylinky“ je věnována zdravé výživě a čajům. Decentně nasvícené látky koruny stromu postupně přechází do kmene, který skrývá efektně instalovaný čajovar. 

Pohodlí zákazníků zajišťuje diskrétní zóna před tárou, která decentně ukazuje směr nákupu. Flexibilní magnetická značení regálů, jejichž záměna zabere jen pár vteřin.

Celý koncept vznikal téměř 2 roky, byly vyvinuty desítky prototypových řešení. Pro dokonalé otestování byly postaveny 2 kompletní prototypové prodejny. Design lékárny koresponduje s pobočkami Teta drogerií, ale navíc obsahuje řadu vylepšení a nových poznávacích prvků.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.