Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany TRAFICON

TRAFICON

Klient
TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Segment
Tabákové výrobky
Realizace
2021
O projektu

Koncept multifunkční prodejny spojující moderní trafiku zaměřenou na zdraví méně škodlivé tabákové výrobky (elektronické cigarety) a drobný prodej občerstvení včetně kvalitní čerstvé kávy.

Koncept jsme navrhli tak, aby na zákazníky působil ekologickým, zdravějším a uklidňujícím dojmem a aby podpořil prodej alternativ standardních tabákových výrobků při zachování funkcí běžné trafiky, jako je prodej denního tisku a magazínů.

Dominantou je plastický nápis TRAFICON, který tak dává celému obchodu punc lehké výjimečnosti. Díky použitým materiálům jako je dekor dřeva se umocňuje pocit ,,zdravějšího,, nakupování tabákových výrobků.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.