Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany TRAFICON KUNRATICE

TRAFICON KUNRATICE

Klient
TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Segment
Tabákové výrobky
Realizace
2022
O projektu

Interiér prodejny poskytuje vše potřebné pro multifunkční prodejnu. Dřevěné prvky a modré světlo působí na zákazníky ekologickým a zdravějším dojmem. Koncept tak prodejně pomáhá podněcovat zákazníky k nákupu alternativ tabákových výrobků, které jsou méně škodlivé.

Velký prodejní stojan umožňuje přehledně vyskládat veškeré časopisy a denní tisk. Tím se zákazníkovi nabízí dokonalý přehled nabídky v tomto sortimentu. Prodej tisku je navíc podpořen decentním LED osvětlením, díky kterému tituly vyniknou, aniž by světlo přehnaně dráždilo zákazníky.

Koncept také myslí na prodej drobného občerstvení. Proto jsme do něj zabudovali i koutek pro prodej čerstvé kávy.

Celý návrh prodejny pak protíná červená linka. Ta spolu s modrým nasvícením propojuje prodejnu s logem a identitou značky. Díky tomu tak zákazník prodejnu Traficon pozná kdekoliv v republice.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.