Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Tulip

Tulip

Klient
Tulip, Démos trade, a.s.
Segment
Hobby
Realizace
2021
O projektu

Svěží design stojanu s nábytkovými úchytkami se měl odlišit od povšechné technicistní konkurence tohoto segmentu. Podle průzkumů ve skupině zákazníků B2C mají překvapivě při výběru úchytek rozhodovací slovo ženy. Tato skutečnost byla stavebním kamenem pro tvorbu stojanu, který bude vyhovovat jak B2B (architektům, truhlářům) tak B2C - koncovým zákazníkům. Důraz byl také kladen na možnost snadné aktualizace sortimentu a především silný branding, který bude zákazníky navigovat i ze vzdálených konců showroomů.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.