Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Unikátní koncept stojanu

Unikátní koncept stojanu

Klient
Super zoo
Segment
chovatelské potřeby
Realizace
2020
O projektu

Unikátní koncept stojanu na misky pro psy, který splňuje dnešní trendy v oblasti Pet Food. Našim cílem bylo, aby klient měl adekvátní marketingovou komunikaci i pro koncového spotřebitele. Díky stojanu na misky, který je určen k občerstvení psích mazlíčků, dochází k umocnění příjemného pocitu přímo v obchodě SUPER ZOO. Zákazník tak má možnost v klidu si prohlédnout veškeré produkty, aniž by ho domácí mazlíček vyrušoval z nákupu. Zároveň dochází k oslovení psích mazlíčků přímo na místě díky pamlskům a zanechává v nich příjemný pocit spojený s tímto místem. Stojan na misky je umístěn v prostoru obchodu, a proto je kladen důraz i na vizuální identitu značky SUPER ZOO.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.