Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Vodní dům

Vodní dům

Klient
ZO ČSOP Vlašim
Segment
Ekologické koncepce
Realizace
2017
O projektu

Návštěvnické středisko Vodní dům je unikátní interaktivní expozicí o významu vody a nutnosti její ochrany. 

Zábavnou formou si vyzkoušíte výrobu mraků, otestujete energii ukrytou ve vodě. Můžete stavět kaskády, pozorovat živočichy a mikroorganismy žijící ve vodách České republiky. Do expozice se vchází dramaticky nasvíceným tunelem o průměru 2,6 m. Jedná se o přesnou kopii funkčního štolového přivaděče pitné vody do Prahy. Především malí návštěvníci ocení interaktivní expozice s mikroskopy, mušlemi, vodní pumpou, tekoucí vodou …

 

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.