Hledat
Úvod > Služby

Služby MORIS

Navrhujeme design a zajišťujeme realizace komerčních interiérů na klíč.

Ať už se jedná o interiér prodejny, obchodní jednotky, kanceláře, restaurace či hotelu, našim hlavním cílem je vytěžit z daného prostoru maximum. Vždy klademe důraz na funkčnost řešení, inovace a jedinečnost, která podtrhne vaši firemní identitu. Smyslem naší práce je poskytnout vám – našim zákazníkům a partnerům – komplexní služby a servis. Vytvoříme pro vás interiér na klíč od prvního návrhu až po finální předání klíčů. Veškeré záruky a servis spojené s projektem máte rovněž u nás. Jsme vašim dlouhodobým partnerem.

Interaktivní stojan Teta drogerie

Design a vývoj

Každé správné in-store řešení stojí vždy na promyšleném a kvalitně navrženém designu.

Naše oddělení Designu a vývoje disponuje cenným know-how a bohatými zkušenostmi našich designérů, konstruktérů a produktových manažerů, kteří za sebou mají desítky úspěšně navržených interiérů. Neustále se ve svém oboru zdokonalují a sledují nejnovější trendy v designu a nových materiálech. Výsledkem jejich práce jsou interiéry a prodejní řešení s vyčíslitelným pozitivním přínosem pro byznys našich klientů.

Ten nejlepší design staví vždy na faktech a zkušenostech z praxe. Proto provádíme tzv. store-check - podrobnou analýzu prostředí, konkurence, současného řešení klienta, vč. průzkumu mezi manažery, kteří pro klienta pracují. Výsledkem je kompletní výzkum faktorů potřebných pro správné uchopení konceptu a navržení funkčního designu. Store-checky uplatňujeme i v zahraničí, abychom nabídli řešení, které bude fungovat napříč trhy. Potřebný rozsah store-checku je vždy definován společně s klientem s ohledem na konkrétní zadání projektu.

Co nakreslíme, také vyvineme i otestujeme.

Máme vlastní oddělení vývoje, TPV i výroby, která designové myšlence dávají život. Každý prvek je převeden z nápadu designéra do reálného funkčního vzorku. Ve vlastních prostorách postavíme celou vzorovou prodejnu, kde všechny komponenty i celek pečlivě otestujeme v simulovaném provozu. Aby bylo testování co nejefektivnější, probíhá ve spolupráci týmu MORIS a týmu klienta.

Podívejte se, jak jsme testovali nový koncept prodejen Teta drogerie

Výroba a stavba

Jsme výrobní firma. Vše, co navrhneme, také vyrobíme.

Díky provázanosti designu a výroby přesně víme, co si v návrzích designu můžeme dovolit, co je reálné vyrobit a za jakou cenu. Už ve fázi designu tak bereme ohled na výrobní možnosti, použité materiály a především respektujeme klientův rozpočet.

Sériová i kusová výroba pod vlastní střechou

Máme 3 vlastní výrobní haly o rozloze 5300 m2, které disponují nejmodernějšími technologiemi v oblasti tisku, kovovýroby, výroby z plastu a rovněž vlastní truhlárnu s výrobní plochou 2000 m2. Jsme kompletně vybaveni jak na sériovou, tak pro atypickou zakázkovou výrobu.

Vyrábíme nábytek ve vlastní truhlárně


Stavební úpravy v naší režii

Poskytujeme komplexní službu od A do Z. Pod vedením našich stavebních inženýrů proto zaštítíme rovněž potřebné stavební úpravy, které jdou téměř vždy ruku v ruce s re-designem interiéru. Zajistíme nezbytné administrativní formality s dotčenými úřady, připravíme dokumentaci pro stavební řízení.

Realizujeme stavby na klíč

Distribuce a montáž

Celková logistika v rámci zakázky je samozřejmostí.

  • dovoz a instalace výrobku
  • skladovací kapacity
  • odvoz a likvidace odpadu
  • úklidové práce

Od nás přebíráte vždy klíče od interiéru, který je kompletně připraven na spuštění svého provozu.

Servis a poprodejní služby

Svou práci nekončíme předáním klíčů. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a rozvíjení partnerství s našimi klienty. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

  • pravidelné kontroly opotřebení prodejních řešení a jeho doplňování
  • průběžná revize interiérů dle stanoveného plánu
  • rozvíjení koncepce a strategie na základě zkušeností a zpětné vazby po uvedení do praxe
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o.