Hledat
Úvod > Test > Detaily MALVÍK

MALVÍK

Klient
Segment
Realizace
2021
O projektu

Pro první nejdůležitější dny jsme navrhli koncept obchodu Malvík

Obchod, který je nejdůležitějším bodem před narozením dítěte. 

Důraz je kladen na grafické znázornění postavy čápa a nebe. Jasná symbolika narození dítěte a tím i spojení potřebných věcí pro blížící se termín porodu. Naším cílem bylo vytvořit místo, kde pořídíte vždy vše, co potřebujete k plánovanému začlenění nového člena rodiny. Od kočárků, autosedaček až po drobnosti nejen pro děti, ale i pro maminky. Ženskost a velmi lehká elegance díky barevnému provedení bílé a růžové se spojuje v každém detailu. Decentní, designově zpracované označení některých produktů vytváří dekorované ostrovy, kde jsou výjimečné produkty. Emocionální potřeba být natěšen a zároveň být velmi klidný a připravený na první okamžik, to vše spojuje postavička čápa a vyobrazení modrého nebe.

3D dřevěné vznášející se prvky jako čápi, mráčky a světélka umocňují pocit, že jste opravdu na správném místě. V obchodě i díky tomu dochází ke spojení dvou světů – tomu na nebi a na zemi.

Chybí vám něco pro nejdůležitější první dny?

Malvík je přesně obchod pro maminky a děti, kde nejen nakoupíte, ale hlavně načerpáte velmi cenné inspirace přímo na místě. Proto zde naleznete inspirativní koutek, jak může dětský pokoj vypadat, hernu pro děti, přebalovací a kojící koutek a mnoho dalších inspirací. Je zde vše, co potřebujete k prvním dnům.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.