Hledat
Úvod > Test > Detaily SAUNIA

SAUNIA

Klient
SAUNIA s.r.o.
Segment
Péče o zdraví
Realizace
2021
O projektu

Úspěšný stavební projekt, který jsme dokončili pro největší síť saunových světů SAUNIA v ČR, je otevřen v OC CENTRAL Kladno.

Elegantní dřevěný nápis SAUNIA, který Vás vítá hned v úvodu ujišťuje, že vstupujete do výjimečně zdravého prostoru, kde se Vaše tělo opravdu zrelaxuje. Naleznete zde 5 typů saun, bar a příjemnou atmosféru a prostředí, které zaručeně osvěží Vaše tělo a mysl. Vše ve výjimečném materiálovém provedení a zpracování od dřevěného obložení stěn až po informační grafiku.

Na tak rozsáhlé přípravě a realizaci se podílel celý náš tým od MORIS design až po naší stavební divizi MORIS construction. Saunový svět jsme tak mohli vybudovat od kompletní stavební úpravy až po výrobu interiéru. I zde se ukázalo, že opravdu na každém detailu záleží, neboť jsme si se zástupci Saunia s veškerými prvky detailně vyhráli nejen výrobně a technologicky, ale jako vždy i stavebně. Díky tomu se celý saunový svět stává opravdu výjimečným prostorem pro Relax. 

Naše cesta byla náročná, celá výstavba trvala 5 měsíců, ale výsledek je skvělý! Podívejte se na fotky níže. 

Držíme projektu palce ať má mnoho spokojených a nových zákazníků. Zaměstnancům přejeme ať se jim v takto krásném prostoru pracuje pohodlně a s úsměvem se starají o zákazníky. 

Filozofii naší stavební divize MORIS construction dokonale vystihuje slogan „Máme rádi čistou práci“, kterou se ve všech ohledech snažíme poskytovat všem našim zákazníkům, a to nejen v ČR a SK, ale dnes už i po celé Evropě.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.